KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17102022
nr 1710 2022
Sara Fosselius
(f. 1912), Sverige
Oljemålning, Signerad, träd. Olja på duk, 86x100 cm, yttermått inklusive ram: 100x113 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 juni 2025
kl 20:33:57
8/6 22:55:41
500 kr
16/6 20:19:02
16 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer